Hlavní stan  |  České vinyly  |  Recenze  |  Rozhovory  |  Odkazy  |  Kapely

Hledané  |  Nabídka  |  Inzerce  |  Poznámky  |  O nás  |  Kontakt  |  English info


>>>   H l a v n í   s t a n   >>>   P o z v á n k y   >>>   MAGICK MUSICK 2012, 22. - 23. červen, Čermná u Sušice, HC Bouda

English version is not available now>>>   E n g l i s h   >>>   

>>> BERRY & KENNEDY | 2012-06-14 >>>

MAGICK MUSICK 2012, 22. - 23. červen, Čermná u Sušice, HC Bouda

Letos chceme tradiční festival posunout, a proto dva dny - pátek a sobota, a teď už je jenom na tobě, kam jej vlastně předposlední červnový víkend společně posuneme. Tak pojďme na představovačku, ať můžeme na místě samém zasvěceně pokecat.

Pátek 22. 6. od 18 hod.

THE SOUND OF BIBLICAL VIOLENCE nejsou žádný „hlavně aby se vám to líbilo“ sourbitch, ale úplně nenormálka holky z Práchně, jejichž experimentální srdce tlučou hlukem. Heavy, heavy, absolutbě heavy. Jestli se na ně necítíš, zruš včas účast na facebooku.

UNKILLED WORKER není pro každýho. Písničkář původem z Kanady, co používá španělku jako odjištěnou zbraň a hlas jako kartáč na její čištění. Tady tě zasáhne psychedelie, ale ostych stranou, bude to druhý páteční performer. Pozvi kamarádku s lístkem na Rock For People, sama jej pak dole hodí do ohně.

ZKOUŠKA SIRÉN to je vlastní srst, žádný obnošený sezonní oblečení, ale hrubá výprava o tom, že i když se rockovej rámus nenosí, nemá se za co stydět ani tenhle pátek. A když budou na závěr zpívat, že dnešek už končí a zítřek nás nečeká, budou ten večer výjimečně kecat.

DJ Želvín už oficiálně není Roots Riot Soundsystem, ale hraje pořád stejně skvěle. Stanování - jo, výlety - jo, fotbálek - jo, vinylový desky - jo, setkání mimo civilizaci - jo, koupání - snad jo, přistání UFO - zcela určitě.

PLAKÁT

Sobota 23. 6. od 15 hod.

THEMPTINESS jsou post cowboy surfing tip právě pana Želvy. V minulosti hráli na našich festivalech třeba pod značkou Taras Bullba, teď krájej charismatickej garage punk, holky bacha.

iNFiNiTO je jediná současná hrající klatovská kapela, která snese přísný měřítka Boudy. Garage-alternative s odkazem k punk rocku, srdce v každým nástroji, a basa se mi v relativním klidu může dál válet na chodbě.

ESAZLESA sjezdili za pár let kus světa a mají za sebou tři vinyly, ten poslední s Five Seconds To Leave, kteří letošní line-up uzavřou. Screamo vokál se naléhavě táže, zda jsme v pohodě, a za chvíli je jasný, že nejsme. Tak otevři oči při dávce kvalitního burning-rocku.

UCHÁZÍM je letitý undergroundový hardcore-punk z Prachatic, asi není třeba představovat tuhle jihočeskou originální, tvrdě pracující kapelu. Vloni vydali velký vinyl "Marnostroj", zrcadlo je ostře nastaveno.

MICHAEL'S UNCLE aka headliner na festivalu bez velkých jmen. Hardcore-punková skupina, co definovala psychedelickou rovinu žánru v Československu, a to pár let před revolucí. Důležitá kapela, jejíž odkaz je třeba udržovat hořící, stejně jako fakt, že komunismus byl prevít. Tady je Majklův strýček, tak se přijďte představit.

LAHAR s Banánem, to je antifa thrash metal, nemilosrdná jízda plenící zanedbanou společnost, premiéra na Boudě, otevřená válka s establishmentem. K poctě zbraně, do morku, nebo alespoň na krev, čestný hardcorový.

FIVE SECONDS TO LEAVE na samý závěr. Jindřichohradecký experimentalní burning-rock, jinotajný spolek, projekce pro rozšíření obrazotvornosti, krasohled temných riffů a uvědomění si místa na Zemi.

ROOTS RIOT SOUNDSYSTEM jako hlavní uzávěr víkendu, který nás na jednu stranu vysaje tak, že z něj na tu druhou budeme čerpat energii další měsíce. Hej, my určitě, přijeď se taky pozitivně zničit, negativně likvidovat se můžeš celej rok v práci.

V případě nepříznivého počasí tě nestihne nepřízeň osudu, na velký stany nemáme potřebný známý, ale v srdci hard core, tak jako minule. A navždy.

Oficiální vždy čerstvý web festivalu má své místo na madmusick.cz/festival s odkazy na eventy na všech možných sociálně zotročujících sítích.

Udržuj oheň hardcoru ve svém srdci 2012.

 

 
BANNER
 

Nahoru | Hlavní stan


Srpuls.CZ | Vdmusick © Λ-Ω Magick Disk Musick 

NAVRCHOLU.cz
MS IE [Win] 6.0 & Mozilla Firefox [Win] 1.5.0.4 >> 1024x768 pix.