MORTIFILIA  " ... in your head "

 

 
Interpret:   MORTIFILIA     
Titul:   ... in your head
Rok vydání:   8. únor 1999
Hudební nosič:   promo demo MC
Studio:   KN SOUND, Sušice
Vydavatel:   Rinsing Recordings
Kontakt:   berry(a)mortifilia.cz
Webové stránky:   www.mortifilia.cz
Autor recenze:   Antonín Kostohryz
 

 

      Není to tak dlouho, co se mi dostal do rukou první katalog nového pohřebního ústavu Mortifilia. Rád bych na začátek poznamenal, že zaměstnanci Mortifilie nejsou žádní nováčci, neboť ta vznikla přejmenování dřívějších pohřebáků Allhallows.

 

      Nyní však společně nahlédněme do samotného katalogu, který nám kromě tradičního výběru náhrobků, věnců a jiných pohřebních potřeb, dává k dispozici zvlátní nabídku pěti druhů rakví. První z nich s názvem "Massacre" je rakev s velmi propracovaným tvarem, který rozhodně zaujme všechny pozůstalé. Svou délkou šesti minut je vhodná pro všechny druhy nebožtíků. Druhý pohřební futrál se jmenuje "Abigail" a na rozdíl od prvního se hodí k pohřbívání nešťastných romantiků, popř. sebevrahů z lásky. Její krásná, ale melancholická melodická výzdoba leckdy rozpláče i pěkně tvrdé chlapíky. Penál s číslem tři MORTIFILIA doporučuje k pohřbu nepřátel či nenáviděných příbuzných, protože ten díky svému aerodynamickému tvaru rychle prosviští do pece, takže se na ně nemusíte dlouho dívat. Další rakev "Save Our Souls" je určena především k pohřbívání zaživa, neboť její počáteční melodický motiv oběť omámí a tvrdé dřevo ztlumí jakékoliv výkřiky o pomoc. Poslední rakev z výběru je pojmenována "My Lucky Cutted Mother - Part I." a slouží k uložení ostatků obětí masakrů nebo těžkých automobilových nehod. Ke konci je nutno poznamenat, že všechny rakve jsou vyrobeny z tvrdého bigbítového dřeva, ze kterého je ovšem silně cítit smrt.

 

      To je z nabídky rakví vše a my si ještě na závěr vyjmenujeme funebráky z Mortifilie: Pavel Vrba - zatloukání vík rakví, Standa Makrlík - spouštění rakví na silných drátech, Petr Turek - hoblování prken, úprava nebožtíků a František Knetl - hoblování prken, smuteční projevy. Katalog Mortifilie " ...in your head " vám zaručeně zůstane v hlavě stejně tak jako se to stalo mně.

 

 


[ Headquarters ]   [ Sušický rockový puls ]

[ Návštěvní sešit | Poznámkový blok ]   [ Odkazy ]   [ Koncerty ]   [ Sušická rocková pouť ]

[ Aktuální díl ]   [ Ankety ]   [ Archiv ]   [ Recenze ]   [ Inzerce ]   [ Kontakt ]

 

Srpuls.CZ © 1996-2007 Sir Rex PULS Productions 

NAVRCHOLU.cz