H i s t o r i c k é    n o v i n k y

 

Historické novinky [z titulní strany] Asistar_t  [ 2002 - 200 ]


 

Prosinec 2007               

POZVÁNKA NA POSLEDNÍ KONCERT ROKU 2007
V sobotu 15. prosince 2007 je poslední letošní příležitost shlédnout Asistar_t naživo. Vystoupíme doma v Tradičním kloubu před kapelou Insania. Kompletní koncertní pozvánka přichystaná pro Sušické noviny.


ROZHOVOR
Na rockovém portálu ROCKMAG.cz vyšel rozhovor s Asistar_t (klikni na banner).


PIGEONSHITAGENCY & RUMZINE WEEKEND: Děkujeme!
Z tohoto místa bychom ještě jednou rádi vyjádřili naše díky Pigeonovi a Allovi, a sice za moc hezký koncertní víkend!

  

 

Listopad 2007                 

 

  

 

Říjen 2007                 

Odezva na J.R.R. Tolkiena nebo Andy Warhola?
Další hodnocení splitu se Somebody Recalled vyšlo na rockovém portálu ROCKMAG.cz. Blíže v sekci
RECENZE.


DVOJZEMNO = "ČESKÝ BIGBÍT"?!
Další hodnocení splitu se Somebody Recalled vyšlo ve webzinu PAYO. Blíže v sekci
RECENZE.

  

 

Září 2007                 

DVOJZEMNO = NESTYDATÝ ÚDER METALOVÝM RECENZENTŮM?!
Další hodnocení vinylového EP vyšlo v tištěném magazínu PAŘÁT. Blíže v sekci
RECENZE.

  

 

Srpen 2007                 

UŽ JSME DOMA + DUNAJ + BETULA PENDULA + IVA BITTOVÁ + TORNÁDO LU = ASISTAR_T?
Čtěte aktuální recenzi na CZECHCORE.CZ [
RECENZE].


  

 

Červenec 2007               

První recenze  EP, festival HYSTERICAL PARTY 2007

Vyšly první dvě oficiální odborné expertízy našeho debutového 7" EP, a sice jsme to schytali v magazínu WHIPLASH a e-zinu FOBIA. Blíže v exhumované sekci
RECENZE.

V sobotu 28. července vystoupíme od 20:00 na Střelnici v Dolním Žandově u Chebu na tradiční HYSTERICAL PARTY [hystericalparty.cz].

  

 

Červen 2007               

  

 

Květen 2007                

 

Zhruba za čtvrt roku - konkrétně v sobotu 25. srpna 2007 od 14:00 hodin - proběhne na říčním ostrově Santos v Sušici

za účasti kapel ASISTAR_T, DEVEROVA CHYBA, FUNKCE ŠROUBU, MORTIFILIA, REST IN HASTE, UNDERGROUND FLY [PL], UROBORA a WITH CARE!. Podrobné informace neleznete na právě spuštěných festivalových stránkách na adrese www.srpuls.cz/mmusicca.

 


V sobotu 12. května vystoupíme ve strakonickém klubu Křemelka společně se skupinami "25", STRIPE a dalšími. Pro detaily pořadatel nabízí podrobné info nebo banner.

  

 

Duben 2007                  

Odchod měsíce dubna znamená oficiální představení debutového split 7" EP "Dvojzemno" / "Empires", jehož narození je datováno prvními červnovými dny roku 2007. Uvnitř zlatého split 7" EP kapel ASISTAR_T [Sushice] a SOMEBODY RECALLED [Tábor] dřímá pět rozmanitých písní o celkové délce téměř 20 minut.
Asistar_t se pokusili na své debutové EP vtěsnat čtveřici d.i.y. songů: "Bardzo", "La Do Gra To", "Protesta Orchestra" a "4WK".
Na vydání vinylu se podílelo několik významných labelů a mecenášů. Podrobné vizitky vydavatelů a vůbec daleko obsáhlejší prezentace debutového split 7" EP čekají návštěvníky těchto stránek zkraje května.


Po úspěšném otevření 8. postupového kola plzeňské Múzy 2006 je před námi další čtvrtek, tentokrát v Praze. 19. dubna 2007 vystoupíme ve společnosti kapel KAŠPAR VON URBACH a LYSSA v klubu Chateau Rouge, který se nachází v Jakubské ulici na Praze 1.

  

 

Březen 2007                  

Na konci března jsme založili dlouho odkládaný profil ASISTAR_T na MYSPACE.COM. Nebudeme-li se moci setkat třeba hned na živo či blížící se nahrávkou, budeme se zatím těšit alespoň prostřednictvím této nekonečné sítě.


Ochutnávka z  EP, festival MULTICOLOR MUSICCA 2007

Do sekce
MP3 jsme uvolnili zkrácenou polskou verzi skladby Bardzo, která bude otvírat EP Dvojzemno. Momentálně pracujeme na jeho obalu.

Pro letošní rok jsme byli zvoleni dramaturgy sušického putovního open air festivalu MULTICOLOR MUSICCA 2007, který proběhne 25. srpna tohoto roku v Sušici na ostrově Santos. V dubnu přineseme kompletní soupisku účinkujících a další informace na speciální info stránce v rámci webu Asistar_t.

  

 

Únor 2007                

 Jak již začíná samovolně prosakovat ven, materiál nahraný v lednu 2007 vyjde formou vinylového split 7" EP společně se zatím nejmenovanou kapelou. S několika takovými v současné době jednáme, stejně tak jako s vydavateli, z nichž již nyní můžeme vyslovit čtyři potvrzené: BAŽINA, GRF RECORDS, PIGEONSHITAGENCY a SIR REX PULS RECORDINGS.

  

 

Leden 2007                

Nahrávka pořízena, první koncert roku odehrán

V polovině ledna jsme v čestickém Hellsound Recording Studiu nahráli vůbec první studiový záznam v současné sestavě (s živým bubeníkem a zpěvačkou). Nahrávka na ploše necelých 9 minut obsahuje skladby Bardzo, La Do Gra To, Protesta Orchestra a 4WK.
Materiál pojmenovaný Dvojzemno je připraven na jednu ze dvou stran plánovaného split 7" EP. V tuto chvíli jednáme s potenciálními kapelami, stejně jako vydavateli, kteří by měli zájem se na realizaci spolupodílet v duchu d.i.y. korporace. Není v našich silách obsáhnout všechny případné kapely a labely, proto - dostane-li se vám této zprávy a jakkoliv vás zaujme - pokud možno nečekejte a připomeňte se sami (promo CD-R a další info odešleme obratem).

První koncert tohoto roku jsme odehráli na domácí půdě - v sušickém Tradičním kloubu - po boku pražských sympatických post-hardcore šílenců Fetch! Mluvili-li jsme o našem posledním, loňském tamním koncertě jako doposud nejlepším, letošní byl - z našeho pohledu - zase o kus dál. Poděkování zaslouží domácí publikum, stejně tak jako organizační tým, který koncert prakticky bezchybně uspořádal.


Ve dnech 12., 13. a 14. ledna navštívíme studio HELLSOUND, kde nahrajeme čtyřskladbové EP "Dvojzemno".

  

 

Prosinec 2006          

Dovolujeme si vás touto cestou upozornit na existenci nového e-zinu VINYL DISK MUSICK, který se začal zabývat (v celé šíři) rockovou muzikou vydávanou na gramodeskách (především v Čechách a na Slovensku).

Ve víceméně tradičních rubrikách naleznete zatím základní informace a počáteční, "startovní" položky...
Například první rozhovor byl věnován českému vydavatelství MONSTER NATION, recenze pak titulům SORATH/TROLLECH split 7" EP, ROOT double LP a SILENT STREM OF GODLESS ELEGY LP.

Děkujeme za případnou pozornost, zájem (o obsah, spolupráci či rovnou obojí), komentář, přátelské zařazení odkazu na Vaše stránky.

Berry & Rory Zet

VINYL DISK MUSICK [e-zine]
http://www.srpuls.cz/vdmusick

  

 

Listopad 2006           

Aniž bych chtěl jakkoliv parafrázovat krále shitcoru Anal Cunt, nemohu jinak: „ty hnusná zkurvená (komunistická) p**o,“ dralo se (jistě nejen) rytmice A_T na jazyk při hořké vzpomínce na zločince a vrahy, kteří tomuto státu vládli ještě před sedmnácti lety.
4. pokračování koncertní série ROCK ALTERNATIVA PARTY vyšlo právě na sedmnáctý listopad a my jsme stále šťastní, že máme svobodu (tvorby) a nikdo nás v ní nijak neomezuje. Večer v klatovské Klubovně určitě nebyl pro každého, ale právě pro posluchače s hlavami otevřenými, kteří jsou schopni naslouchat a přemýšlet. Nezvolili jsme vysloveně žádný zaručený tahák jako "headlinera" party a nenaplnila se tak Janova deklamace „není tu k hnutí“ ("Prolnutí tvarů"), jíž umístili pražští KAŠPAR VON URBACH zhruba do poloviny své performance, kterou večer otevírali. Srovnám-li jejich klatovské vystoupení s nedávným sušickým, dojdu k jasnému faktu válcujícímu Sušici: prostor ex-Metra v Klatovech je pro industriálně rockové a organizované hlukové koláže jako stvořený. Vnímavé klatovské publikum tomu dalo jasně za pravdu, nezíraje (alespoň navenek) jako vrány.

S ASISTAR_T jsme si svůj letošní čtvrtý koncert v Klatovech (nestane se nakonec naší domovskou scénou právě toto město?) dostatečně užili i přes dočasný zdravotní handicap Mr. Kennedyho.
Na závěr vystoupili rokycanští SUN.HAS.CANCER, kteří nabídli směs pulsujícího elektronického smrtícího kovu, která příjemně rozechvívala nitra veškerých trpělivých posluchačů (končilo se až ve 2:00 ráno).
Párty proběhla snad ke spokojenosti všech, ač je pochopitelně škoda návštěvnostního zakolísání. Příště (jaro 2007) se tomu postavíme zatím nejmenovaným (širší posluchačské obci) známějším headlinerem.


Na listopad jsou v tuto chvíli potvrzené dva koncerty: v sobotu 11|11 vystoupíme v pražském klubu Delta a o šest dní později, v pátek 17|11 v klatovské hudební klubovně Metro v rámci 4. pokračování koncertní série ROCK ALTERNATIVA PARTY (další info viz. plakát). >>>

  

 

Říjen 2006           

Poprvé v historii jsme byli nuceni zrušit koncert a vůbec z toho nemáme radost. V Albrechticích jsme měli hrát 20|10 od 20:00, ale ještě ve 21 hodin nám pořadatelé nebyli schopni jasně sdělit, zda bude k dispozici zvuková aparatura. Omlouváme se všem našim příznivcům, kteří třeba na místo dorazili, ale rozhodně nemůžeme spojovat své jméno s technicky nezodpovědně a zmatečně zajištěnou akcí. Děkujeme za pochopení a těšíme se třeba v náhradním termínu, případně kdekoliv jinde (sledujte d.i.y. sekci Koncerty).


Do konce roku chystáme ještě pár živých vystoupení: sledujte rubriku Koncerty, bude dále aktualizována a průběžně doplňována.

  

 

Září 2006           

Hysterical Party v prostoru bývalé vojenské střelnice u Dolního Žandova byla příjemnou zastávkou na úplný závěr letošní festivalové sezóny.
Hyterical PartyDěkujeme všem příznivcům, dále pak pořadateli Lukášovi a spol., Ananasce, Želvínovi a konec konců i sami sobě, že jsme po páteční neorganizované "rozcvičce", sobotním bloudění v okolních lesích a všech nečekaných technických a dorozumívacích problémech dokázali nabídnout koncert, při kterém nikdo nezklamal.
Během dvou dnů vystoupilo přes deset kapel včetně české hardcorové legendy Michael´s Uncle, která zahrála v parádní formě a byla skutečným vrcholem akce.
Pokud nás na závěr přece jen něco unavilo, pak to bylo stupidní, netolerantní, sebestředný a v neposlední řadě schizofrenní chování jistého rock´n´rollového kazatele, který kromě sebe a svých kolegů, kamarádů a tak nějak alibisticky i výše jmenované nedotknutelné legendy poplival všechny ostatní. Nehraješ jemu srozumitelnej fuck´n´roll, jsi hovno. Kurva to je teorie. To je ryzí hardcore ty vole!

  

 

Srpen 2006           

Hysterical Party IV. proběhne ve dnech 01-02|09 v Dolním Žandově u Chebu. Asistar_t vystoupí v sobotu, tedy 2. září. Blíže v sekci Koncerty.

P l a y l i s t  [ 29 min. ] :

   1]  Protesta Orchestra
   2]  Bardzo
   3]  La Do Gra To
   4]  Gra-Grum
   5]  A Nihilo Nihil Fit
   6]  Cover Daf
   7]  Slunovrat
   8]  Audios 
[]
   9]  4WK
   10]  Prenitra Terra

  

 

Červenec 2006           

Aktualizována sekce Kapela, mj. přibyl profil zpěvačky Elly.


HEY DUDES!
NA DNĚ ~ ASISTAR_T ~ BUKKAKE KARAOKE ~ ESGMEQ
sobota 01|07 2006, Čermná u Sušice, Bouda

"Hey Dudes!," díky vám všem, kteří jste přijeli na letošní ročník tradičního alternative / punk / rock / core dýchánku. Byl skutečně nejlepším za ty roky, které si zpětně vybavuji. Velké díky rovněž neúnavnému a snad nezničitelnému pořadatelskému duu Stinky Feet a Bouda Crew!
Z původně nachystané pětičlenné festivalové sestavy vypadly dva interpreti, kteří byli nahrazeni úvodní kapelou NA DNĚ z Českého Krumlova. Ta vystoupila v základním rockovém obsazení a nabídla psychedelickou a místy hypnotickou hudbu, které vévodil kytarista doprovázený ještě ne úplně jistou rytmikou. Absence zpěvu, který se rozezněl snad jen ve dvou skladbách, zřejmě způsobila to, že se skupina stala jen jakousi kulisou, které zatím věnovalo pozornost maximálně několik desítek čelem k pódiu posedávajících lidí.
S ASISTAR_T jsme absolvovali jubilejní letošní desátý koncert s Elly za mikrofonem a stal se tím nejlepším v naší novodobé historii. Velkým dílem k tomu přispěl zvukař (ATW service), který měl uši naprosto v pořádku, což je jev velmi, velmi řídký. Po odehraném desetiskladbovém setu si obecenstvo spontánním halasem vyžádalo track navrch, čili jsme na první vyslovené přání zopakovali úvodní protest song "Protesta Orchestra".
Pražští thrash gay coroví BUKKAKE KARAOKE přišlápli plyn na maximum. Tradiční hard core v jejich podání zněl velmi živelně a pódiovému tanci s kytarami a mikrofonem tak bylo učiněno zadost. Jednotlivé songy byly poplatné stylu, ze kterého nikam neuhýbaly, ale byly odehrány s maximálním nasazením a publikum nejenže bavily, ale vyprovokovaly k pohybu.
ESGMEQ z Chebu byli parádním headlinerem akce, naprosto hotová kapela, jejíž skvěle zahraný punk'n'roll s charismatickým frontmanem dostal úplně všechny. Pokud mne minulý rok v Sušici "pouze" celkem příjemně překvapili, v Čermné naprosto excelovali a dostali mě. Parádní zvuk, srozumitelné české texty o životě vyřvané zpříma a naplno, nešetřené nástroje, nespoutanost v pravém slova smyslu. Když se schylovalo k závěru, zpěvák nechával v některých refrénech "kolovat" mikrofon mezi hlavami pod pódiem a souznění publika s kapelou tak dosáhlo vrcholu a koncert v nejlepším konce.

  

 

Červen 2006          

1. července vystoupíme na tradičním punk / hardcorovém dýchánku HEY DUDES! v Čermné u Sušice. Více v sekci Koncerty.


Hysterical Party v Dolním Žandově u Chebu se přesouvá z července na září.


Přibylo několik fotografií z nedávného koncertu v táborském Orionu.

  

 

Květen 2006           

Nedělní májová noc v klubovně Metro byla ryze instrumentální party. Děkujeme všem, které neodradil pozdní začátek a podpořili nás.

Tu noc jsme na webu úplnou náhodou objevili další bootleg Asistar_t. Jedná se o dva live kousky natočené skrytou kamerou na posledním sušickém vystoupení. Tracky "Bardzo" a "La Do Gra To" proložil neznámý autor stručnou historií a fotografiemi kapely. Blíže na alanrohan.com.


Rychlovka pro klatovskou základnu Klubovny METRO: Zítra, tj. v neděli 21|05 (po skončení hokejového přenosu) vystoupíme před španělskými electro | rock | experimentátory LOSER SUPERHERO.


"Někdo si vzpomněl", že v Táboře hrají Asistar_t... Maaro, díky!Táborský koncert s Terryho nohou byl neporovnatelně lepší než posledně v Sušici a lehce převažoval i nad nedělní "post after party" v punkový rezervaci na Zelesa Pláni (tam nás ovšem zastihl déšť).


V současné chvíli máme potvrzený další koncertní víkend.
V sobotu 13|05 od 20:00 hod. vystoupíme v táborském klubu Orion společně s plzeňskou kapelou Terryho noha.
O den později, v neděli 14|05 se zúčastníme festivalu ZELESA, který proběhne na stejnojmenné pláni u Kamýku nad Vltavou. Bližší info >>> viz. leták vpravo.
Na letní sezónu jsou v jednání další koncerty, ze kterých zatím žádný není stoprocentně potvrzený. Jeden takový připadá i na datum Sušické rockové pouti, a protože jsme došli přesvědčení, že jakýkoliv koncert venku je pro nás důležitější, odvoláváme svoji účast na tradičním sušickém festivalu. Vícedenní akci sice zatím nemáme potvrzenou, ale chceme jednat na rovinu, chovat se zodpovědně a "náhle nevycouvat" na poslední chvíli. Své aktivity soustředíme v předstihu jiným směrem, proto už není v našich silách nabídnout pomoc při spolupodílení se na organizaci festivalu Srpouť. Věříme, že i bez naší účasti proběhne druhý ročník bez jakýchkoliv problémů a bude opět hojně(ji) navštívený.

  

 

Duben 2006          

Sobotní premiéra s ELLY v domácím prostředí [Tradičním klOUbu] se stala jedním ze třech našich nejlepších tamních koncertů vůbec! Technicky nás nic nerozhodilo a do koncertu jsme toho tentokrát ani moc neurazili (mrkněte do playlistu sestaveného těsně před vystoupením).
Majiteli téměř již legendárního sušického prostoru děkujeme za zájem, pozvání a vstřícné profesionální jednání.
Večírek zahájila TERRYHO NOHA z Plzně, jejíž obhroublý pub core většinu přítomných dobře naladil. Mostecké duo NPLMD začalo čechrat půdu již v přestávkách mezi našimi jednotlivými tracky, aby pak stisklo železa s pružinami naplno a oddalo se hlukové kakofonii non plus ultra. V přídavku se připojil i konferenciér Terryho nohy a s pomocí jeho speciální plastové trubky bylo dílo na samém sklonku dne zdárně dokonáno.

Hovoříme-li - v souvislosti s domácím prostředím - o takto jednom z "nejlepších" koncertů, tento ve skutečnosti vůbec nelze porovnávat s akcemi "venku", kde se nám bude hrát asi vždy lépe a uvolněněji.
To byl pochopitelně i případ Klatov, kde jsme v neděli vystoupili jako support band před německými punk´n´rollovými čertíky SKEPTIC ELEPTIC.
Zkrátka a jednoduše: Klatovský Metro vyhrálo tenhle víkend na plný čáře.
Pořadatelskému duu STINKY FEET děkujeme za zájem, pozvání a vstřícné profesionálně - punkové jednání!


S politováním musíme oznámit, že klatovská skupina NO GIFT se sobotního sušického koncertu v Tradičním kloubu nezúčastní. Zajímá-li váš důvod, hledejte za ním nespolehlivého a nezodpovědného (v tuto chvíli již bývalého) bubeníka kapely.
Coby jistě neméně kvalitní náhrada bylo pozváno plzeňské trio TERRYHO NOHA, produkující garage hard core. Tuto skupinu nám osobně doporučil ministr kultury! Slávku, díky za bleskovou reakci!
Nedělní koncert v klatovském Metru zůstává beze změn.

 

  

  

 

Březen 2006           

RuinFest v Rabí překvapil nadstandardně vysokou návštěvou, ovšem zklamal nestandardně mizerným ozvučením.
Na pódiu jsme sice měli sound skoro jako ve zkušebně, ovšem co lezlo ven do obrovského sálu nebylo zřejmě jasné ani samotnému zvukovému mistrovi.


Pokud nás chcete vidět na rábském RuinFestu [18|03|2006], pak si budete muset oné soboty pospíšit. Pořadatel nás umístil na druhou pozici a hrát bychom měli začít již v cca 17:30 hodin!

Více o novém regionálním festivalu v sekci koncerty  >>>

 

 

Únor 2006           

Ještě jednou, tentokrát odtud, děkujeme klatovskému publiku za naprosto úžasnou koncertní atmosféru a bezprostřední reakce na vystoupení v Metru.
Fotografie budou vyvěšeny ve stejnojmenné sekci v nejbližších dnech.


V sobotu 25|02 proběhne v Klatovech náš společný koncert s kapelami DEVEROVA CHYBA a JAK 100HO VEN?. Po živé produkci zaduní SOUNDSYSTEM ROOTS RIOT. Začátek je od 20:00 hodin a vstupné 40 CZK.

Více na plakátu  >>>

 

 

Leden 2006                

Na čtvrtek 26|01 připadlo premiérové vystoupení s naší ELLYnovou zpěvačkou ELLY. Doprovodil jej dobrý zvuk, plný klub a vřelý ohlas publika. Pár obrázků z koncertu naleznete v příslušném sektoru.

Několik lidí se nás po koncertě dotazovalo na playlist, čili tady je
(i s odkazy na texty tracků):

                     1]  Bardzo
                     2]  La Do Gra To
                     3]  4WK
                     4]  A Nihilo Nihil Fit
                     5]  Protesta Orchestra
                     6]  Slunovrat


V první polovině měsíce byla náležitě resuscitována sekce Koncerty, kam přibylo pár prvních dat letošních vystoupení, které absolvujeme již s naší novou zpěvačkou.


Aktuální sestava Asistar_t: ELLY [zpěv], MYLOTHARY [kytara, hlas], BERRY [basa, hlas], KENNEDY [bicí, hlas] a nestálý host RORY [samply, bicí].

 

 

Prosinec 2005

Kdybychom měli potřebu příznivce Asistar_t a návštěvníky těchto stránek mystifikovat, nevymysleli bychom to lépe než harmonie samotného bytí: Koncentrované a stranou téměř veškerého dění nás po mnoha letech navštívila Elly a po několika týdnech společného experimentování se stala naší současnou zpěvačkou a mluvčí uměleckého vedoucího souboru.

Současná sestava Asistar_t: ELLY [zpěv], MYLOTHARY [kytara, hlas], BERRY [basa, hlas], KENNEDY [bicí, hlas] a nestálý host RORY [samply, bicí].

 

 

Listopad 2005                

Letošní soustředění připadlo na poslední dva měsíce v roce a odehrává se v plném proudu na samém okraji civilizace hluboko v šumavských lesích. Skupina se rozhodla izolovat se od okolního světa a tím odlehčit vzniku dalších nápadů pro demo "Dvojzemno", jehož realizace byla posunuta na rok 2006. Z uvedených důvodů kapela odvolala veškeré letošní koncerty a nabídla náhradní termíny v roce příštím.

 

 

Říjen 2005                 

Nově zařazena sekce Kapela, přes kterou se dostane k sestavě, profilům a anketě s jednotlivými členy Asistar_t.

 

 

Září 2005            

S příchodem parádního podzimu byly vyvětrány webové stránky:

V sekci Recenze za záložkou Reportáže naleznete několik nových, a sice z festivalů ŠUMAVSKÝ MEDVĚD a SUŠICKÁ ROCKOVÁ POUŤ.

Oddíl Fotografie. se nadál novinkových snímků především ze druhého jmenovaného festivalu.

Vejdete-li do pasáže MP3, spatříte tam nově visící živé ukázky z vystoupení na prvním zmíněném festivalu.

V současné chvíli jednáme o několika budoucích koncertech. Sledujte sekci Koncerty.

 

 

Srpen 2005           

Sekce Fotografie byla aktualizována několika snímky z našeho nedávného vystoupení v Čermné.

Již nyní si Vás dovolujeme pozvat na tradiční festival SUŠICKÁ ROCKOVÁ POUŤ 2005 [03|09], kde vystoupíme jako čtvrtá skupina od 16:30 hodin.

Další informace o festivalu naleznete na informační webové stránce: http://www.srpuls.cz/srpout.htm


Sekce Koncerty je opět lehce v pohybu.

Dovolujeme si Vás pozvat na tradiční srpnový festival ŠUMAVSKÝ MEDVĚD 2005, kde vystoupíme jako třetí skupina zhruba po 17 hodině.

Podrobný článek o festivalu a rozhovor s pořadatelem naleznete v e-zinu FOBIA na adrese: http://www.fobiazine.net

 

 

Červenec 2005               

Sérii pravidelných zkoušek s živým bubeníkem doplnily další na pořizování pracovní nahrávky ke druhému demo CD-R s předběžným názvem "Dvojzemno".

 

 

Červen 2005               

Letos jsme účast na sušickém festivalu Rock na Santosu s poděkováním odmítli [Bill Mylothary pracovně nečekaně opustil kontinent], nicméně jsme si jej nenechali ujít alespoň coby návštěvníci. To jasně dokládá fotografie, kterou by bylo možné klidně nazvat: "Nehrajou a přesto se jim nedaří unikat objektivům fotoaparátů". Své díky bychom touto cestou chtěli vyjádřit fotografovi panu Petru Pučelíkovi z Klatovského deníku. Na snímku se nachází Paul Kennedy a Frank Berry společně s vedoucí polské větve fanklubu Poppy a manažerkou Stormy.


Začátek června byl ve znamení dvou koncertů během jednoho víkendu. Vystupovali jsme téměř po roce v nové sestavě a jak klatovský [03|06], tak sušický [04|06] koncert proběhl k naší maximální spokojenosti.
V klatovském klubu U košile jsme otevírali thrashmetalovému Asmodeu a především kovové publikum nás přijalo zcela nad naše očekávání.
V Sušici jsme se rozhodli otestovat nové prostory Cafe Baru Alena, které se ukázaly být zcela bezkonkurenčními co do velmi těsného kontaktu s publikem. Opět jsme otevřeli, nyní spřízněnému táborskému alternativnímu triu Somebody Recalled.
Aktuální playlist sestával ze čtyřech skladeb s čerstvým bijcem Kennedym a sedmi s původním Rorym.
Závěrem tohoto příspěvku vyjadřujeme své DÍKY klatovskému publiku a organizátorovi koncertu, stejně jako sušickému jádru zdejší rockové scény, které [na pár výjimek] dorazilo zcela kompletní. Velmi si Vás vážíme!

 

 

Květen 2005           

Poslední květnový den byl rozeslán info e-mail o aktuálním stavu v kapele.


Do sekce fotografie byl doplněn snímek současné sestavy ASISTAR_T. Ta bude živě představena 03. 06. 2005 v Klatovech U košile a o den později, 04. 06. 2005 v Sušici v rámci testu nových prostor v Cafe Baru Alena (viz. koncerty). Na obou chystaných vystoupeních porvé zazní mj. aktuální skladby "La Do Gra To", "Bardzo", "Gra-Grum" a další, jejichž texty jsou nově umístěné v příslušné rubrice.

 

 

Duben 2005               

Od 1. dubna jsme rozšířili sestavu kapely o živého bubeníka. Je jím KENNEDY, který dříve působil v několika klatovských undergroundových formacích.

Současná sestava Asistar_t: MYLOTHARY [kytara, hlas], BERRY [basa, hlas], KENNEDY [bicí] a RORY [samply, bicí]. Poslední volné místo v kapele je tedy nyní na postu zpěváka / zpěvačky. Chceš-li to zkusit, bezostyšně nás kontaktuj. Předchozí zkušenosti s živým vystupováním nejsou podmínkou.


Takřka po roční koncertní pauze před sebou máme vystoupení v Klatovech. Blíže v sekci koncerty.

 

 

Březen 2005               

Lehkou a především praktickou grafickou úpravu webových stránek Asistar_t doplnil nový text skladby A Nihilo Nihil Fit.


Co o nás napsali, aneb výcuc z recenzí skladby ASISTAR_T "Stereobitch 160 km/hod." z v/a CD ANOMALOUS SILENCER 6.

Ve čtyřech konkrétnějších recenzích autoři nešetřili styly: Podle HIS VOICE mícháme post rock a funkovou rytmiku [že by další "šumavský funky"?], IN DEED HELL v nás slyší jazz-blues a kdovíjakou umělou dechovku [netřeba se nechat mást rytmem], NOISE MASTER se táže: "Že by free jazz?" [proč ne!] a ROCK SHOCK náz označil v podstatě dost melodickým (!) alternativním rockem [tam je celkem fajn]. A pak si vyberte! CD ANOMALOUS SILENCER 6. je stále k
dispozici.

 

 

Únor 2005           

Otextovali jsme několik skladeb a vyzkoušeli několik zpěvaček. Stanovili jsme časový harmonogram veškerých záležitostí týkajících se druhého dema, jehož vydání bylo předběžně stanoveno na podzim 2005.

 

 

Leden 2005           

24. 01. 2005 jsme nahráli rytmické základy chystaného druhého dema a zároveň podklady pro živé koncerty pro letošní rok.


S Novým rokem 2005 byl rozeslán info e-mail o aktuálním stavu v kapele.

 

 

Prosinec 2004   

      Přibyla nová sekce MP3, která nabízí prozatím dvě ukázky naší tvorby: Živě nahraný track "Protesta Orchestra Cover" pořízený na letošním Rocku na Santosu a zkrácenou verzi studiového záznamu tracku "Při zemi", který je součástí debutového dema "Dívky z kraje u Gondaru", jenž je v několika posledních kusech stále k dispozici. To samé platí o lisované CD kompilaci Anomalous Silencer 6., kde své místo nalezla skladba "Stereobitch (160 km/h)".

 

 

Listopad 2004       

      Do sekce Recenze přibyly další čtyři. Týkají se debutového dema "Dívky z kraje u Gondaru", které je v několika posledních kusech stále k dispozici.

 

 

Říjen 2004       

      STÁLE AKTUÁLNÍ (avšak časově omezeno - inzerát platí do konce listopadu 2004): Uvítáme nového bubeníka a zpěváka nebo zpěvačku do alternativní rockové kapely. Předchozí zkušenosti s živým vystupováním nejsou podmínkou. Telefonujte nebo pište...

 

 

Září 2004       

      OPĚT AKTUÁLNÍ: Uvítáme nového zpěváka nebo zpěvačku do alternativní rockové kapely. Telefonujte nebo pište...


      Zavření ve zkušebně připravujeme nový materiál na druhé demo, které předběžně plánujeme na příští rok.           

 

 

Srpen 2004       

      Na žádost několika jedinců byla na stránky Asistar_t vložena tzv. "Kniha návštěv", kterou jsme stručně pojmenovali Zápisy. Jsme zvědaví nejen na Vás, ale především Vaše upřímné názory na naši formaci. Názory lidí "od fochu" jsou v kolonce Recenze, Vaše mohou být v té právě vzniklé...               

 

 

Červenec 2004       

      V novém, již 48. čísle nejstaršího tuzemského doposud vycházejícího ´zinu Metal Breath (poptávejte zdarma na adrese vydavatele) vyšla recenze na naše demo "Dívky z kraje u Gondaru". Od Michala Husáka jsme obdrželi 3,5 "listu" z pěti možných. Znění recenze naleznete v příslušné sekci.               

 

 

Červen 2004       

      V rámci festivalu Rock na Santosu jsme 5.6.2004 od 14:30 hodin odehráli naše letošní první živé vystoupení. Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit - opravdu si toho velmi vážíme! Koncert se podařil a se svým novým programem jsme se doma uvedli téměř přesně tak, jak jsme si představovali. Reportáž z celého festivalu naleznete na stránkách Sušického rockového pulsu zhruba do týdne.                 

 

 

Květen 2004       

      Stránky Asistar_t byly lehce provětrány - v rubrice Texty je náš aktuální koncertní playlist, který použijeme při našem vystoupení na sušickém festivalu Rock na Santosu v sobotu 5. 6. 2004.                  

 

 

Duben 2004       

      Stránky Asistar_t byly přemístěny na www.srpuls.cz.               

 

 

Březen 2004   

      Do sektoru recenzí přibyla další, tentokrát z Czechcoru. Vychutnejte si nás společně s recenzentem Vanenou...               


      Úderem jara připravujeme nový program pro rok 2004. V souvislosti s tím hledáme živého bubeníka a zpěváka. Pokud jím jsi, máš nástroj / hlas a zájem, neboj se napsat či zavolat (viz sekce kontakt). Nezávazně dáme společnou zkoušku a budeme chytřejší.               

 

 

Únor 2004   

      20. 2. 2004 byla potvrzena účast Asistar_t na sušickém festivalu ROCK NA SANTOSU, který proběhne 5. 6. 2004. Pravděpodobně se bude jednat o naše jediné letošní vystoupení na půdě rodného města.                


      Na oddělení RECENZÍ to nebývale žije: po letošním prvním - Honzově ze SUN.HAS.CANCER - přibyla další hodnocení "Dívek...": od Petra Bidzinskiho z WHIPLASHe, Davida Nedomy ze SPARKu, Petra "Kapina" Kapsy z UNBLEMISHED a Marka Švajdy z R.U.M.u.                

 

 

Leden 2004   

      V sekci RECENZE přibyla další položka - tentokrát si můžete přečíst názor Honzy ze SUN.HAS.CANCER. Jinak byl leden totálně zmrazenej, mrtvej, ledovej. Už aby ta zima povolila...                 

 

 

30. prosince 2003   

      PF 2004 všem návštěvníkům těchto stránek. Děkujeme za Vaší dosavadní podporu a v novém roce se těšíme na koncertech na shledanou!                 

PF 2004   ASISTAR_T   PF 2004

 

 

30. listopadu 2003   

      Včera jsme absolvovali náš jubilejní 10. koncert, který proběhl v Kralupech nad Vltavou v hudebním baru PONORKA. Zvukový dýchánek rozproudili noise freaks NAPALMED a ač byli poněkud klidnější, než je známe, zaujali a příchozí kousky velmi dobře naladili. Žel jsme přijeli trochu později a shlédli tak pouze závěrečnou gradaci, která však byla tak silná, že se zpívající frontman RadeK K. v jednu chvíli neudržel na nohou. RHONDIAN z Brna předvedli elektrometalovou smršť s nabroušeným výrazem zpěvačky Martiny, která společně se zbytkem kapely dokázala udělat z koncertu šou, které lidi neodolali. A vůbec nevadilo, že přidávali již jednou zahrané písničky. My jsme nastoupili jako poslední a vybrousili takřka celý náš dosavadní repertoár, reakce publika (sešla se padesátka platících, což je dneska krása, úspěšně navštívený koncert) byly místy nejbouřlivější co jsme kdy zažlil, každopádně milý koncert, dobrý zvuk a další zkušenost. Velký dík patří pořadateli Jirkovi Holubovi a jeho PIGEON SHIT AGENCY! Taktéž zdravíme všechny lidi, se kterými jsme v Kralupech dobře pokecali, seznámili se. Koncert venku skýtá vždy směrodatné reakce na naši produkci a Kralupy nám to perfektně potvrdily. Před týdnem jsme hráli doma v Sušici před Insanií a koncert nebyl zdaleka tak dobrý, spontánní, úspěšný. Někdo říká "doma je doma", my tvrdíme "venku je venku". Co se (na závěr tohoto vstupu) týká novinek na stránkách Asistar_t, v rubrice Recenze přibylo dalších pár zářezů na "Dívky z kraje u Gondaru", jmenovitě od Vladimíra Hackla (TOP ROCK), Radka K. (NAPALMED) a Louďi (PAYO).

 

 

12. října 2003   

      Zkraje října 2003 bylo na Napalmed Rec. zveřejněno kompilační CD ANOMALOUS SILENCER 6., kam jsme přispěli instrumentální složkou tracku "Stereobitch 160 km/hod." Kromě nás se sampleru zúčastnilo 36 kapel na ploše téměř 80 minut (např. Pan Demla, Skrytý půvab byrokracie, Noisebitch, Humberg, Fuck The Facts, Iron Bitchface, Noisecore Freak, Napalmed, atd. Kompletní soupisku zúčastněných naleznete na výše uvedeném odkazu na Napalmed Rec.). Náhled obalu + podmínky k objednání, stejně jako podzimní zvýhodněnou nabídku naleznete zde...

 

 

5. října 2003   

      Včera jsme odehráli náš osmý koncert, který proběhl v táborském klubu Bardo za účasti kapel SCABIES a JAPAMATA JAM PIT. Po těchto dvou hardcorech zazněl náš noise rock a zapůsobil jako zklidňující popůlnoční element. Samotné vystoupení řadíme po všech stránkách mezi jedny z nejlepších, co jsme zatím absolvovali, a to zejména po zvukové stránce, která (snad) neměla chybu. Tímto ještě jednou děkujeme kapele JAPAMATA JAM PIT (sice ještě nemají demo, ale stojí za to je pozvat na akci - neuvěřitelně jim to šlape) a zvukaři (odkaz je v příslušné sekci), s jemuž podobně pohodovým a své práci skutečně rozumějícím jsme se ještě nesetkali. Skvělý koncert - až nám Márty pošle fotky, budou tady...

 

 

28. září 2003   

      Právě jsou online naše první "civilní" fotografie, které jsme pořídili poslední letní neděli tohoto roku, 21. září 2003. Autorem snímků je náš věrný fanda Miloslav, kterému tímto děkujeme! Fotky jsou v sekci Fotografie nebo zde...

 

 

17. září 2003   

      Včera vyšla historicky první recenze na naši tvorbu - nejde o nic jiného, než recenzi debutového promo dema "Dívky z kraje u Gondaru", která je online ve FOBIA ´zinu v příslušné recenzní sekci. Tato událost dala vzniknout nové sekci našich stránek - Recenze, kam mimo této budou aktuálně doplňovány i ostatní průběžně vycházející či přicházející postřehy, názory, recenze a komentáře naší tvorby... Předem díky za ně!!!

 

 

7. září 2003   

      Sedmý koncert proběhl včera za Boudou v Čermné u Sušice, kde jsme zahráli jako první. Vystoupení nedopadlo zvukově dle našich představ, ale zase máme o zkušenost navíc. Rozesíláme naše promo demo "Dívky z kraje u Gondaru" na recenze, pracujeme na propagaci. Pokud máte o demo zájem, podmínky jsou zde. Plzeňáci jej seženou v prodejně GLOBUS v Borské ulici.

 

 

27. srpna 2003   

      Do sekce fotografie přibyla jedna z našeho zatím posledního privátního vystoupení nad Sušicí. Další dotváří prvotní náhled této domovské stránky (viz. výše). V dohledné době chystáme sérii civilních obrázků (Miloslave, předem dík!). Sledujte sekci fotografie...

 

 

30. července 2003   

      V pátek 1. srpna 2003 oficiálně vychází naše debutové promo demo nazvané "Dívky z kraje u Gondaru" obsahující 4 tracky (podrobnější info níže ve starších zprávičkách), které byly nahrány, smíchány a zmasterovány v jihočeském Hellsound Studiu.

 

      CD-R s červeným obalem (viz. výše) a samolepkami na standartní plastové krabičce i na disku je k mání za 95,- Kč a poštovné (+40,- peníze předem nebo +80,- dobírka) a objednávat jej je možné ihned zde.

 

 

16. července 2003   

      Z Hellsoundu nám konečně dorazila zmasterovaná verze našeho prvního promo dema, které ponese název "Dívky z kraje u Gondaru" a bude obsahovat čtyři songy (v pořadí a jmenovitě): "Zahrada" (4:05), "Dafnida" (4:41), "Při zemi" (6:03) a "Kratochvíle" (6:35). Demo bude obsahovat celkem 21:26 minut naší vlastní verze noise rocku a k dostání bude pravděpodobně do konce července 2003 (právě pracujeme na obalu).

 

 

13. června 2003 

      Do sekce fotografií přibyla jedna pořízená na našem druhém koncertě v Sušici. Stále čekáme na mastering již přes měsíc nahraného promo dema, zkoušíme, obohacujeme stávající tracky druhým zpěvořevem, ...

 

 

25. května 2003 

      Kterak jsme níže avizovali, rozhodli jsme se uspořádat koncert s Napalmed v horažďovické Houbě. V dostatečném předstihu byl avizován na internetu, pomocí letáků a samozřejmě plakátů, kterými byla pokryta jak Sušice, tak Horažďovice. Zajistili jsme aparaturu, společně s Napalmed postupně nazvučili a čekali na první příchozí. Bohužel jsme se nedočkali - akci svou návštěvou poctilo 0 (slovy nula) příchozích. Stolek u vstupu jsme tedy zase složili, zahráli si pro sebe navzájem, naše partnerky, Napalmed a několik zbloudilců, kteří se na chvilku zastavili. Napalmed to brali s těžkým nadhledem, dali si veřejnou zkoušku (zkoušky beztak nemají, tak jim to přišlo i vhod...), při které se Radek odvázal jako zvíře. Po "akci" jsme vše zase sbalili, pokecali a jeli domů. Já osobně jsem se utvrdil v mém pět let starém rozhodnutí (které jsem dneškem porušil) o tom, že koncerty již pořádat nehodlám (celkem třináct koncertů, které jsem od roku 1996 na sušicku zorganizoval, mělo co do návštěvnosti sestupnou tendenci a tato se zastavila na padesáti příchozích, pod které jsem jít už nechtěl - dnes jsme se však dostali na samé dno návštěvnosti, které chutná velmi trpce). Jasně, koncert byl alternativou alternativ, všude po okolí byla spousta akcí a ani my ani Napalmed nejsme žádné návštěvnostní trháky, ale totální neúčastí obecenstva byl zaražen i majitel klubu, který k této jen suše dodal: "Tohle jsem tady za sedm let ještě nezažil...".

 

 

9. května 2003    

      V rámci akce Majáles jsme odehráli náš historicky čtvrtý koncert, který můžeme s odstupem hodnotit jako standardní. Trochu nám vadil časový stres, kvůli čemuž jsme museli pár skladeb vypustit a s play listem experimentovat track po tracku v průběhu živého vystoupení. V tom došlo na instrumentální kousky "Socha světýlka", "Předehru" a "Stereobitch (160 km/h)", které doplnily "Při zemi", "Zahrada", "Jako ti hladoví" a "Dafnida". Zvuk na pódiu nebyl ideální (trochu nás rozhazoval), ale dole to - soudě dle několika samoreferujících person - šlo. Koncert byl "open air" a protože se zrovna spustil déšť a bouřka, měli jsme před sebou všechny příchozí...

 

 

4. května 2003    

      Další koncert, který pořádáme vlatními silami, se uskuteční 23. května v horažďovické Houbě. Níže uvedeným letáčkem jsme rádi dementovali "informace" z oficiálního květnového rozpisu klubu, který je v případě tohoto data plný faktických chyb a překlepů...

 

 

30. dubna 2003    

      Dnes jsme nahráli v jihočeském Hellsound studiu naše debutové čtyřtrackové promo demo. V nejbližších dnech nás čeká míchání a mastering... Nahrány byly skladby "Zahrada", "Kratochvíle", "Dafnida" a "Při zemi".

 

 

7. března 2003    

      Dnes byla dokompletována stránka textů, jež obsahuje všechny tyto naše dosavadní, jichž je doposud celkem šest. Všechny napsal Jirka, který mj. pracuje na zcela odlišné anglické verzi našich internetových stránek. Odkaz na tyto (zobrazený níže uvedeným symbolem) přibude ihned, jak jen to bude možné.

 

 

 

2. února 2003  

       Včera proběhlo historicky třetí vystoupení Asistar_t, které se konalo v Mostě ve společnosti spřátelených Napalmed. Na tuto naši první mimoregionální výpravu jsme se vydali po 14 hodině, abychom po 17 byli v Mostě, kde jsme na nádraží nejprve oslovili postaršího důchodce poté, co oslovil on nás, zda bychom mu nepomohli s nákupem do vlaku (co myslel tím, že byl nakupovat v Delvitě, je jiná otázka - soudě dle několika igelitek a narvaného lodního kufru ... ).

     Důchodce nám potvrdil náš předpoklad, kde se Poezie bar, v němž se akce konala, nachází, a tak jsme posléze na místě hladce "postavili" naši aparaturu a úderem jedenadvacáté stanuli před zpola zaplněným klubem. Play list sestával ze skladeb, jež jsou uvedeny v sekci "Texty" (souhlasí i pořadí, tak si to, Radku, opiš nebo vytiskni, když jsme Ti zapomněli dát playlist ... ). Po první skladbě Jirkovi praskla struna (bylo tam fakt horko), ale pak už šlo vše bez větších problémů. Lidé vcelku reagovali a bylo to fajn.

 

 

      Ihned po nás nastoupili čtyřčlení Napalmed s myšlenkou překonat svůj stávající rekord jednu hodinu a čtyřicetpět minut živého hluku. Zpočátku poklidný noise podepřený rytmikou a umocněný ne až tak efektivními "klípky" promítanými na improvizované plátno uprostřed klubu, postupně nabíral na obrátkách a po chvíli, kdy už to fakt vřelo (a reprobednama se dalo svítit ...), korunoval industriální hlukařinu mocného kalibru svým dávivým řevem samotný mozek Napalmed, Radek K. I přes ozvláštňující vložku v podobě hosta "sólujícího" na dětskou kytarku, vystoupení něco chybělo, což patrně sqadra vycítila rovněž, zanechala rekord rekordem a nastalo ticho. Po tom všem bylo příjemné, stejně jako nezakouřený klub (díky na výzvu reagujícím kuřákům nás nepálili oči, nebolela hlava a přijeli jsme domů jako normální lidi - sice v šest ráno, ale to je jiná ... ).

      Akci hodnotíme velmi kladně a jsme rádi, že jsme měli možnost se jí zúčastnit.

 

 

25. ledna 2003

      Z původní jednostránkové mutace byla internetová stránka Asistar_t rozšířena o položky TEXTY, FOTOGRAFIE, KONCERTY, NAHRÁVKY, ODKAZY a KONTAKT (aktivní odkazy viz. výše). Na obsahu položek se průběžně pracuje a budou dle situace pravidelně aktualizovány. Vyzýváme všechny, kdo mají zájem o výměnu linek, nechť se ozvou a domluvíme se.

 

 

12. ledna 2003

      Další podrobnosti k našemu třetímu koncertu: Tento proběhne v rámci „festivalu“ POUŽÍVEJ CHRÁNIČE SLUCHU 6. a mimo naší – dle pořadatele – poklidné, industriálem ochucené noisy-rock-pop muziky, vystoupí formace NAPALMED  (odkaz na www stránky je umístěn v odkazech) se svými abstraktními hrátkami se zvukem, rep. upřímně hlučnou nonstop rachoťárnou. Akce proběhne v sobotu magického data 01.02.03 od 9 večerní v Mostě v Poezie café-rock-baru (Městská knihovna, cca 300 metrů od autobusového a vlakového nádraží) a je bez kouření!

 

 

 

6. ledna 2003

      Dnes jsem založil internetovou nástěnku o rockové scéně na sušicku, SUŠICKÝ ROCKOVÝ PULS (od roku 1996 do roku 2000 vycházel tento publicistický seriál v Sušických novinách – celkem 30 dílů).  Podívat se lze skrze odkaz v hlavičce této stránky). Zatím se tam nacházejí tři starší nikde nepublikované články /S.R.P. XXXI. (1/2001) UŽ JSME DOMA, 25.5. 2001, S.R.P. XXXII. (2/2001) ŠUMAVSKÁ BOUDA, 6.7. 2001 a S.R.P. XXXIII. (3/2001) ŠUMAVA ROCKS 008, 21.7. 2001/. Další články a směrování této stránky je ve stádiu úvah. Sušické kapely, ozvěte se s návrhy a odkazy na Vaše stránky.

 

 

 

27. prosince 2002

      Čerstvou novinkou je termín našeho prvního koncertu za hranicemi regionu: v sobotu 1.2.2003 vystoupíme společně s noise industriálním kombem NAPALMED v Mostě v Poezie café rock baru (cca 300 metrů od vlakového a autobusového nádraží). Vstup je za 50,- a začátek od 21 hodin. Takže se těšíme na všechny mostečáky! U Radka Kopela a jeho Napalmed chobotnice by mělo následovat vydání již 6. pokračování kompilace ANOMALOUS SILENCER, kde budou ASISTAR_T zastoupeni trackem s pracovním názvem „STEREOBITCH 160 KM/HOD.“.

 

 

 

24. prosince 2002

      Protože se mi podařilo smazat původní verzi naší internetové nástěnky a nikdo ji nikde neměl k dispozici, tvořím nyní verzi novou.

   ASISTAR_T je formace tvořena od roku 2001 Jiřím Fukou – kytara, zpěv, programování automatického bubeníka a Františkem Březinou – basová kytara, management, promo, atd., a takto provozujeme hudební styl uvedený v záhlaví (kombinace různých označení současné zvukové tvorby). V současné době disponujeme 8 tracky + předehrou, což je v podstatě celý náš téměř hodinový koncertní materiál, jež jsme měli možnost již dvakrát předvézt naživo, a to 14.12.2002 v Podmoklech, kde jsme se takto spolu s další kapelou Jsme listí.N.Y. vlastním omylem ocitli na vesnické „tancovačce“ a svůj první koncert si tak nemůžem vůbec pochválit a 22.12.2002 v sušickém Tradičním kloubu, kde jsme zahráli ku své spokojenosti mezi zdejšími kapelami Pomerančový džus a opět Jsme listíN.Y. V současné době se věnujeme opravě aparatury…

 

 

 

[ Headquarters ]  [ Asistar_t ]  [ Kapela ]  [ Koncerty ]

[ Nahrávky [ Mp3[ Texty ]  [ Recenze ]  [ Fotografie[ Odkazy [ Zápisy ]  [ Kontakt ]

 

 Srpuls.CZ | Asistar_t © 1-7 Sir Rex PULS Recordings 

NAVRCHOLU.cz